Naša predajňa na Ostredkovej 1 v Bratislave je otvorená od pondelka do piatku od 10.00h do 18.00h

Reklamácie

Domov/Reklamácie

Reklamácie a ako postupovať

Záručná doba na tovar zakúpený v našom internetovom obchode je štandardne 24 mesiacov. Záručný servis zabezpečuje prevádzkovateľ internetového obchodu Hodinarstvo-Lang.sk. Ak Vám bol tovar doručený poškodený alebo v nekompletnom stave, tak je nutné, aby ste nám to oznámili do 48 hodín od prevzatia zásielky e-mailom na adresu info@hodinarstvo-lang.sk alebo telefonicky v pracovné dni na telefónnom čísle +421 918 674 331.

Reklamovaný tovar spolu s reklamačným formulárom nám pošlite na adresu Ostredková 1, 821 02, Bratislava. Tovar nám zašlite ako balík doporučenou zásielkou. Tovar nám prosím neposielajte dobierkou. Do balíka priložte kópiu daňového dokladu (faktúra) a kópiu potvrdenia o doručení od doručovateľa (pošta, kuriér). Reklamovaný tovar nám môžete priniesť aj osobne do našej predajne v Bratislave.

Po obdržaní reklamovaného tovaru Vás budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a dohodneme sa s Vami na rýchlom vyriešení reklamácie. V prípade uznania reklamácie Vám reklamovaný tovar vymeníme kus za kus, prípadne Vám poskytneme iný tovar, ktorý si vyberiete v hodnote reklamovaného tovaru alebo máte právo od zmluvy odstúpiť a v takom prípade Vám vrátime peniaze. Reklamácia bude vybavená najneskôr do 30 dní od prijatia reklamovaného tovaru. O výsledku reklamácie budete informovaný po ukončení reklamačného konania e-mailom a spolu s tovarom Vám bude doručený reklamačný protokol.

Newsletter

Nové hodinky vo vašom e-maily

Adresa úspešne pridaná.

Táto adresa sa už v našej databáze nachádza!

Vložte správnu e-mailovú adresu prosím!

Kategórie

Naše služby

  • Opravíme vaše hodiny a hodinky
  • Výmeníme batérie do vašich hodín
  • Poradíme vám v oblasti hodinárstva
  • Výmeníme minerálne sklá hodiniek
  • Opravíme vám starožitné hodiny
  • Zabezpečíme odvoz/dovoz hodín na servis

Informácie

Kontaktujte nás